Schodiště na Jižních svazích

„Pane Pleco, vracím se k naší zakázce na opravu vstupního schodiště k našemu domu na Luční 4570 ve Zlíně.
Po necelém ročním provozu opraveného schodiště vaši firmou je možné vyjádřit plnou spokojenost s kvalitou vámi odvedené práce.
Nejen výbor, ale i ostatní obyvatelé našeho domu věří, že kvalitní a fungující schodiště bude po vaši opravě  sloužit další desítky let.”

S pozdravem Ing. Vladimír Daťka, Předseda výboru SVJ Luční 4570 ve Zlíně

Kamenictví Pleca

Obklad krbu Kostelec u Zlína

„S Kamenictvím Pleca jsme byli při realizaci maximálně spokojeni. Vždy dochvilný se zájmem poradit. Vyzdvihnout je také nutná opatrnost při práci v interiéru.
Kvalitu práce hodnotíme po půl roce používání excelentně.
Spolupráci s kamenictvím Pleca můžeme pouze doporučit.”

Ondrovi – Kostelec u Zlína

Kamenictví Pleca

Obklad domu + parapety + schody – Horní Lapač

„Firma Kamenictví Pleca dostala při rekonstrukci našeho domu nelehký úkol. Provést dodání a následnou montáž žulových parapetů, žulového obložení schodů u vstupních dveří a v neposlední řadě obložení části domu přírodním kamenným obkladem z balkánské ruly. Hlavě z posledního zmiňovaného úkolu jsme měli docela obavy. Žádné z oslovených firem se buď do této práce nechtělo, nebo odmítli dát záruku, že bude držet. Kamenictví Pleca zvládlo veškeré úkoly ve stanoveném termínu a ve skvělé kvalitě. Proto tuto firmu vřele doporučujeme a těšíme se na další budoucí projekty s touto firmou u nás doma.”

Šustkovi – Horní Lapač

Kamenictví Pleca

Obklad krbu Lukov u Zlína

„Se zhotovením mramorové krbové římsy i s termínem dodání jsme byli velmi spokojeni.  Byla nám k výběru předložena řada vzorků ,které jsme mohli přiložit doma ke krbu a rozhodnout se na místě.  Firmu vřele doporučuji.”

PhDr.Hana Drábková

Barová deska Zlín

„Pan Pleca má absolutně profesionální přístup a dává najevo, že je vše možné co si zákazník vymyslí. Práce je výborně provedena. S výsledkem jsme nadměrně spokojeni.”

Kamenictví Pleca

Obklad krbu Hovězí u Vsetína

„Kamenictví pana Plecy ze Zlína bylo třetí v pořadí, se kterým jsem se vstoupil v jednání ohledně realizace kamenného obkladu krbu. Předchozí kamenictví, která byla blíž k místu realizace mi nebyla schopna slíbit žádný konkrétní termín realizace a jednání k ničemu nevedla a byla pro mě jen ztrátou času. S touto zkušeností jsem se obrátil na pana Plecu v půli listopadu a přiznám se, že jsem nedoufal, že se mi tato zakázka podaří zrealizovat do konce roku. Naštěstí do třetice to vyšlo a jednání s panem Plecou byla na jiné úrovni. Rychle došlo k dohodě, zaměření a do půlky prosince před vánočními svátky bylo hotovo. Za to bych chtěl Kamenictví Pleca poděkovat a doporučit ostatním klientům.”

Robert Surý

Kamenictví Pleca

Psí pomníček Fredy

„Chtěl bych touto cestou poděkovat firmě Kamenictví Pleca za vyrobení a osazení náhrobku pro mého psa Fredyho i za perfektní a profesionální přístup.